Nadruki na odzieży

Druk DTG

Metoda cyfrowego, bezpośredniego nadruku na koszulce/ torbach bawełnianych. W łatwy sposób możemy osiągnąć pełnokolorowy nadruk w zaledwie kilku minut. W ten sposób wykonujemy krótkie serie zamówień, gdzie nie musimy wcześniej przygotowywać specjalnych matryc, sit. Technologia dedykowana do wykonywania nadruków eventowych, urodzinowych, okazjonalnych, personalizowanych.

 

Sitodruk

Tą metodą wydruk otrzymuje się poprzez przenoszenie grafiki na materiał przy pomocy tzw. sita. Jest to ramka, która posiada dużą ilość włókien, przez które przedostaje się farba. Wcześniej należy odpowiednio przygotować projekt. Jest to bardzo trwała forma nadruków. Sprawdza się przy dużych zamówieniach

Folia flex

Metoda znakowania również dedykowana do niewielkich ilości, często personalizowanych jak koszulki sportowe z nazwiskiem i numerem. Odpowiednio przygotowany projekt w grafice wektorowej wycinany jest przez ploter tnący a następnie wgrzewany za pomocą prasy termotransferowej w koszulkę/ torbę bawełnianą. Jest to również trwała metoda znakowania. Długo utrzymuje kolor.   Występuje w wielu wersji kolorystycznych.

Sublimacja

Jest to proces chemiczny, podczas którego tusz wnika w strukturę materiału. Jest to metoda idealna do odwzorowania pełnokolorowego nadruku. Jedynym warunkiem jest materiał – poliester. W ten sposób znakujemy białe materiały.

Haft komputerowy

Również bardzo trwała a zarazem ekskluzywna metoda znakowania odzieży. Świetnie nadaje się na firmowe uniformy (koszule z kołnierzykiem, polary, koszulki polo, czapki z daszkiem). W celu przygotowania wyceny niezbędne jest przesłanie projektu wektorowego.